Električar Njemačka – samo EU

  • Stalni radni odnos
  • Bilo gde

Depping Verwaltungs GmbH & Co.KG

++385 91 5133 802

Opis posla:

  • instalacije, održavanje i popravci proizvodnih
  • postrojenja i uređaja
  • elektrotehnički poslovi pri remontu i reinstaliranju
  • mašina i strojeva
  • montaža/demontaža i instalacije elektrotehničkih
  • komponenti
  • provjera funkcionalnosti – nadzor i kontrola

Nudimo:

  • ugovor o radu na neodređeno – njemačka prijava
  • bruto satnica 15 €
  • dodatna neoporeziva neto naknada po svakom radnom danu 20 €
  • osiguran i plaćen smještajmogućnost plaćenog
  • individualnog tečaja njemačkog jezika

Uvjeti:

  • srednja ili viša stručna sprema ili druga
  • odgovarajuća sprema/edukacija
  • vozačka dozvola – kategorija B
  • njemački jezik: osnovno – razina A1
  • engleski jezik: poželjno barem osnovno znanje
  • EU državljanstvo

sve informacije na hrvatskom na email [email protected] ili pozivom na broj ++385 91 5133 802 Dražen (whatsapp i viber)

Ovde se prijavite za posao kadra@kadra-jobs.com

Savet za kandidate!

Sajt ne posreduje između korisnika usluga sajta i za to ne pribavlja materijalnu ili bilo koju drugu korist. Svaki poslovni odnos zasnovan između korisnika usluga sajta je na sopstveni rizik i sajt neće snositi nikakvu odgovornost za eventualnu štetu nastalu prilikom bilo kakvih transakcija i/ili poslovnih odnosa između korisnika usluga sajta. Korisnici usluga sajta se pozivaju na oprez prilikom kontakta sa drugim korisnicima sajta. Izvod iz Uslova korišćenja sajta Inoposlovi.net. Opširnije ovde.