Najbolji ljetni posao u Njemačkoj!

Deo radnog vremenaRad na određeno vreme Hannover GiG Linden GmbH

Tražiš zabavan način da provedeš ljeto i pritom zaradiš? Voliš putovati i provoditi vrijeme sa druželjubivim i kul ljudima? Voliš pivo? Onda si na pravom mjestu!

Mi smo GiG Linden GmbH i dolazimo iz Hanovera u Njemačkoj. Osim što posjedujemo nekoliko barova, organizujemo festivale piva širom Njemačke i tražimo tebe da nam se pridružiš na turneji! Posjetit ćemo 15ak gradova (Berlin, Leipzig, Manheim, Bremen i mnoge druge) u periodu od maja do avgusta. Vraćat ćemo se u Hanover svake sedmice i uživati ​​u slobodnom danu!

Osnovna radna zaduženja:

• utovar kombija sa potrebnom opremom za postavljanje šatora (utorkom)

• vožnja do lokacije festivala i postavljanje šatora (srijedom)

• prodaja piva na festivalu (četvrtkom, petkom i subotom)

• prikupljanje opreme, dekonstrukcija šatora i vožnja natrag u Hanover (nedjeljom)

Uslovi:

• Aplikant mora biti muškog spola, te dobi od 24 ili više godina.

• Mora imati srednjoškolsku diplomu (ili ekvivalent).

• Mora imati važeću vozačku dozvolu kategorije B.

• Mora pružiti dokaz poznavanja njemačkog jezika barem B1 nivoa. Znanje engleskog jezika je poželjno.

• Radno iskustvo u gastronomiji je plus.

Potrebna dokumentacija za prijavu:

• motivaciono pismo i CV

• potvrda o poznavanju njemačkog jezika

• kopija vozačke dozvole i diplome srednje škole ili univerziteta

Šta nudimo:

• Besplatan smještaj u svakom gradu koji ćemo posjetiti.

• Degustacije piva – stotine različitih vrsta će biti u ponudi!

• Ugovor koji će ti omogućiti da podneseš zahtjev za njemačku radnu vizu.

• Mogućnost da se prijaviš sa svojim prijateljem i da provedete ljeto zajedno radeći u Njemačkoj!

• Platu od 10 eura po satu – neto.

• Nezaboravno ljeto sa međunarodnim kolegama.

• Mogućnost produženja ugovora.

Nakon što dobijemo tvoju prijavu, organizovat ćemo sastanak preko Skype-a  kako bismo se bolje upoznali. Zvuči zanimljivo? Ne oklijevaj da nas direktno kontaktiraš na  [email protected] i saznaš više o ovom poslu! Prijave važe do 15.03.2020.

Radujemo se tvojoj prijavi! Prost! Nazdravlje!

Lana Sarajlić

Ovde se prijavite za posao l.sarajlic@gig-linden.de