Dostavljac

Rad na određeno vreme Amsterdam House of Jobs(GI Group)

Takeaway je klijent koji isporučuje hranu koja se naručuje putem interneta iz restorana. Narudžbe se preuzimaju i dostavljaju električnim biciklom. To je mlada i brzo rastuća kompanija.
Kao dostavljač moći ćete videti sve prekrasne znamenitosti Amsterdama. Na električnom biciklu pokupit ćete hranu iz restorana i dostaviti je klijentima kod kuće . Za preuzimanje informacija o isporuci koristićete aplikaciju na vašem pametnom telefonu, aplikacija se zove Scoober i vrlo je laka za korišćenje . Važno je da imate dobar pametni telefon. Poslodavac će vam obezbediti karticu s internet paketom koja se može koristiti za rad i za privatnu upotrebu!

Opis posla (zahtevi, odgovornosti)
Dostavljajući hranu električnim biciklom, prvo se vozite u restoran da preuzmete hranu, a nakon preuzimanja dostavite je klijentu kući. Koristite aplikaciju da vidite gde morate pokupiti hranu i gde je treba dostaviti. Za ovo vam treba dobar radni pametni telefon s internetom (internet paket će vam obezbediti poslodavac). Kandidati će potpisati ugovor za preuzimanje električnog bicikla.
Obavezna radna odeća :
Ne možete nositi dukseve ili bilo koju drugu sportsku odeću , trebate nositi reprezentativnu odeću , pantalone, jaknu (koje obezbedjuje poslodavac) kada vam je hladno morate poneti rukavice i šal.
Sportska kapa nije dozvoljena!
Uslovi:
– Državljanstvo neke od članica Evropske Unije
– Engleski jezik na B1 nivou bar;
– Vozačka dozvola B kategorije:
– Iskustvo u radu u restoranima poželjno , ali nije obavezno:
– Nema starosne granice za ovaj posao:
Ponuda :
– Ugovor na duži period, produžava se prećutno svake dve sedmice;
– Obuka koja traje 1 dan;
– Automobil obezbedjen od strane poslodavca za prevoz do posla i nazad;
– Smeštaj : 97,5 e sedmično ;
– Osiguranje : 25,5 e sedmično ;
– Prijava regularna;
– Radno vreme : Izmedju 11:00h i 23:00h;
– Radni dani : Od srede do nedelje;
– Satnica :
16 godina – €6.20/sat
17 godina – €6.50
18 godina – €7.00
19 godina – €7.50
20 godina – €8.00
21 godina – €8.50
22 godine i vise – €9.86 ;
Posle 4 meseca rada do 10,00 euro/sat;
Bonus : €7.50 netto po svakom radnom danu;
Kontakt :
Za više informacija obratite se na E-Mail:
[email protected]
Ili pozvati na broj + 49 2822-6025581

Ovde se prijavite za posao edina.dzigal@houseofjobs.de