Radnici u autoindustriji – Češka

Rad na određeno vreme Bezdečin, Češka Interea doo

Želite da živite i radite blizu Praga? Zanima Vas posao u autoindustriji? Imamo odličnu ponudu za Vas.  Potrebni radnici u autoindustriji. Radite za vodećeg proizvođa izduvnih sistema čiji su klijenti: FORD, VW, FIAT, TOYOTA, REANULT, NISSAN, DACIA. Iskustvo nije neophodno.

Opis posla:
Proizvodnja izduvnih sistema za automobile (auspuha)
Rad na dodeljenim mašinama prema zadatoj instrukciji
Rad na određenim pozicijama je fizički zahtevniji pa je posao pogodniji za muškarce (ali i žene su dobrodošle kao i parovi)

Uslovi:
Minimalno osnovna škola
Prethodno radno iskustvo na sličnim poslovima poželjno ali nije neophodno
Odgovoran pristup radu
Svi kandidati moraju proći obavezno testiranje (papir-olovka testovi u Srbiji kao testove manuelnih veština koji se obavljaju u samoj fabrici

Šta nudimo:
Siguran, legalan posao
Dugoročan posao (izrada radne legitimacije)
Direktno zapošljavanje u samoj fabrici
Redovne isplate

Osnovica plate: 17054 kč bruto
Varijabilni deo plate: 0- 4264kč bruto
Prekovremeni rad se dodatno plaća, u skladu sa zakonom
Dodatak za rad u noćnoj smeni
Povećanje plate nakon probnog perioda od 3 meseca
Rad u tri smene, 5 dana u nedelji
Obuku pre početka rada
Priliku za dodatnu edukaciju i dalje napredovanje
Besplatan prevoz do Češke
Obezbeđen smeštaj od strane poslodavca
Obezbeđen prevoz do fabrike
Dodatak za topli obrok (poslodavac plaća 55% cene obroka)

Više informacija na 0698013255