Montaža autosedišta – Pisek, Češka

Rad na određeno vreme Pisek, Češka Interea doo

Zanima Vas dugoročan posao u inostranstvu? Zaposlite se čak i bez prethodnog radnog iskustva.

Opis posla:

  • izrada metalnih konstrukcija za sedišta automobila
  • zavarivanje na mašinama
  • sklapanje i montaža autosedišta

Uslovi:

  • Minimalno osnovna škola
  • Prethodno radno iskustvo nije neophodno
  • Osobe oba pola, fizički spretne

Šta nudimo:

  • Radnu dozvolu na dve godine
  • Besplatan prevoz do Češke
  • Rad u tri smene (prva 06:00 – 14:00; druga 14.00 – 22:00; treća 22:00 – 06:00)
  • Obezbeđen smeštaj (30% cene smeštaja plaćaju radnici)
  • Dodatak za topli obrok
  • Priliku za sticanje sertifikata, napredovanje
  • Besplatan kurs češkog jezika
  • Osnovica plate: 18 o00 kč bruto
  • Varijabilni deo plate: 0 – 2700 kč bruto
    Dodatak na rad u drugoj smeni: 5kč/h bruto
    Dodatak na rad u noćnoj smeni: 15 kč/h bruto
    Naknada za prekovremeni rad u skladu sa zakonom Češke

Više informacija na 069/8013254