Radnici u autoindustriji – Slovačka

Rad na određeno vreme Žilina, Slovačke Interea doo

Zainteresovan si za dugoročan posao u Slovačkoj? Živi i radi u mestu Žilina. Potrebni su nam radnici u autoindustriji. Prethodno radno iskustvo nije neophodno.  Nudimo ti besplatan put do Slovačke, besplatan smeštaj.

Opis posla:
Radnici će biti angažovani na sklapanju autosedišta. U pitanju je stojeći posao, fizički je zahtevniji.

Nudimo:

  • Priliku za dugoročno zaposlenje
  • Besplatan smeštaj
  • Besplatan put do Češke (polasci iz Novog Sada i Beograda)
  • Besplatan prevoz do posla
  • Akontacije i bonuse
  • Bonove za ishranu
  • Zarada:
  • Osnovica zarade: 661€ bruto
  • Bonus za učinak: 0-53 € bruto
  • Bonus za dolazak: 0-75 € bruto
  •  Dodaci:
  • §  Dodatak za noćnu smenu: 1.3 €/h
  • §  Dodatak za rad subotom: 1.5 €/h
  • §  Dodatak za rad nedeljom: 3 €/h
  • §  Prekovremeni rad: 25 % na osnovnu zaradu
  • §  Prekovremeni rad vikendom: 50% na osnovnu zaradu
  • §  Rad tokom praznika: 100%

Uslovi za kandidate:

  • Minimalno osnovna škola
  • Manuelna spretnost, dobra fizička kondicija
  • Dobar vid
  • Poželjno ali ne i obavezno iskustvo na sličnim poslovima

Više informacija na: 0698013251