Vozač viljuškara

  • Stalni radni odnos
  • Njemačka

Sajt firme 30.09.2019 Jobstep gmbh

Tražimo više izvršitelja na radnom mjestu vozača viličara. Početak rada je odmah po potpisivanju ugovora o radu.

Opis posla:

Rukovanje i upravljanje viljuškarom, preuzimanje gotove robe, skladištenje i utovar iste.

Uslovi:

Prethodno radno iskustvo na poslovima vozača viljuškara

Odgovornost, odlučnost i zrelost u radu

Profil traženog kandidata:

EU pasoš

Poznavanje njemačkog jezika na nivou A1

Vozačka dozvola za B kategoriju

Smještaj:Osiguran od poslodavca

Nudimo Vam odgovornu poziciju, uz stimulativne uslove rada.

Prijave putem e-maila:[email protected]

Za više informacija kontaktirajte nas na broj:+49 711 460 54 195

Ovde se prijavite za posao info@job-step.de

Savet za kandidate!

Sajt ne posreduje između korisnika usluga sajta i za to ne pribavlja materijalnu ili bilo koju drugu korist. Svaki poslovni odnos zasnovan između korisnika usluga sajta je na sopstveni rizik i sajt neće snositi nikakvu odgovornost za eventualnu štetu nastalu prilikom bilo kakvih transakcija i/ili poslovnih odnosa između korisnika usluga sajta. Korisnici usluga sajta se pozivaju na oprez prilikom kontakta sa drugim korisnicima sajta. Izvod iz Uslova korišćenja sajta Inoposlovi.net. Opširnije ovde.