Bravar/Limar

Rad na određeno vreme Hrvarska Kadus d.o.o.

Tražimo 4 izvršitelja na poziciji Bravar/Limar za klijenta, na području poslovne zone Labinci, Kaštelir, za tvrtku LEGO LIM, obrt za proizvodnju limarskih proizvoda, izradu bravarije te montažu.

Opis radnog mjesta:

–        Sklapanje montažnih objekata

–        Izraza laganih čeličnih konstrukcija

–        Popravci u radioni

–        Izrada bravarije

Uvjeti:

–        Razina obrazovanja NKV ili SSS

–        Prednost osobama koje imaju više radnog iskustva u sličnim poslovima

–        Potrebna položena B kategorija

–        Izražen osjećaj kolegijalnosti i afinitet prema timskom radu

Nudimo:

–        Mogućnost ostvarivanja bonusa i ostalih novčanih stimulacija

–        Omogućen smještaj i radna oprema

–        Omogućen 1 obrok dnevno tokom radnih dana

–        Mogućnost napredovanja

–        Mogućnost prijavljivanja i državljana iz regije

Prijave sa svojim životopisom šaljite na: [email protected]   ili na broj +385 99 51 20 488.