Tesar

Rad na određeno vreme Hrvatska Kadus d.o.o.

Tvrtka PEDOM-ASFALTI d.o.o., bavi se ručnim i strojnim asfaltiranjem, asfaltiranjem ceste, pripremom terena i renoviranjem asfalta.

Mjesto rada: Zagreb  i okolica, Sjeverozapadna Hrvatska, Sv. Ivan Zelina

Opis poslova:

–          Ugradnja mrežaste i klasične armature

–          Izrada drvene oplate

–          Rad sa predgotovljenom oplatom tipa DOKA ili sl. (izrada parapetnih zidova, trakastih i samostojećih temelja, betonskih greda i ploča manjeg raspona i betonskih okana)

–          Ugradnja i spajanje slivnika

–          Montaža velikih i malih betonskih rubnjaka

Uvjeti rada:

–          SSS

–          Terenski rad

–          Poželjno radno iskustvo 2 godine

–          Vozačka dozvola B kategorija

–          Izražena komunikativnost i želja za timskim radom

–          Radno vrijeme 07 – 17 h te radna svaka druga subota

Nudimo:

–          Stranim radnicima omogućujemo plaćeni smještaj (osiguran prijevoz od smještaja do gradilišta)

–          Plaćeni jedan topli obrok

–          Troškove dozvole za boravak i rad za strane državljane snosi poslodavac

–          Osiguran prijevoz od smještaja do gradilišta, povratak od gradilišta do smještaja

–          Redovita primanja sa svim doprinosima

–          Osigurana radna odjeća i obuća

+385 99 51 20 488