Hostese (Slovenija)

Stalni radni odnos Slovenija Noćni klub Bolero

Renomirani noćni klub „Bolero“ iz Slovenije radi zakup oglasnog prostora radi potražnje radnika na poziciji:

Hostese u noćnom klubu

Mesto rada: Slovenija (Trebnje)

Opis posla:

·         Dočekivanje I posluživanje gostiju

·         Saradnja sa konobarima I drugim uslužnim osobljem

·         Animiranje gostiju

Uslovi rada:

·         SSS

·         Poželjno radno iskustvo ali nije presudno

·         Posedovanje važečeg pasoša Republike Srbije

·         Prednost imaju kandidati sa EU dokumentima

Nudi se:

·         Zarada od 1000 do 1500 eura

·         Radno vreme od 19h do 04h

·         Probni rad od mesec dana

·         Obezbeđen smeštaj i ishrana

·         Bezbednost i zdravlje na radu

·         Lekarski pregled

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angazovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu se javiti na telefon/viber: +386 315 546 60 Kontakt osoba: Ana Šišić

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa

Ovde se prijavite za posao poslovnaponuda@partners-orka.co.rs