OPERATERI/MONTAŽERI U PROIZVODNJI (Automobilska industrija – Mađarska)

Stalni radni odnos Dunakiliti, Mađarska Partners & Orka

Partners & Orka, licencirana agencija za zapošljavanje,  za svog renomiranog klijenta, kompaniju iz Mađarske koja se bavi proizvodnjom delova iz oblasti autoindustrije, priključnih elemenata, cevi za gorivo, vazdušnih kanala, radi potražnju, testiranje i selekciju radnika za poziciju:

OPERATERI/MONTAŽERI U PROIZVODNJI m/ž

Više izvršilaca

Mesto rada: Dunakiliti, Mađarska

Opis posla:

·         Proizvodnja cevi od metala i plastike

·         Montaža i pakovanje cevi za gorivo

·         Rad u stojećem položaju

Uslovi neophodni za rad:

·         Minimalno obrazovanje – OŠ

·         Visok nivo koncentracije

·         Radno iskustvo je poželjno ali nije neophodno

·         Uverenje o neosuđivanosti

·         Uspešno položen test manuelne sposobnosti

·         Važeći pasoš Republike Srbije ili neke od zemalja EU

Nudi se:

·         Stimulativna zarada do 800eur

·         Stimulativni bonusi

o    Za prekovremeni rad – 100% na postojeću satnicu

o    Za rad nedeljom – 150% na postojeću satnicu

·         Osmočasovno radno vreme, podeljeno u tri smene:  6-14h / 14-22h  / 22-06h

·         Ugovor o radu

·         Izrada viza i radnih papira

·         Oprema za rad

·         Lekarski pregled

·         Bezbednost i zdravlje na radu

·         Obezbeđen i plaćen prevoz iz Srbije do mesta rada

·         Obezbeđen i plaćen smeštaj

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:
[email protected]
Za više informacija pozovite : 064/1260055 011 26 83 486 ili dođite lično na adresu Durmitorska 14, Beograd

Napomena:
Testiranje i intervjuisanje kandidata će se održati u Beogradu, Durmitorska 14.

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.
Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Oglas je aktuelan 30 dana od datuma postavke oglasa.

Ovde se prijavite za posao poslovnaponuda@partners-orka.co.rs