Šankeri u kafe restoranu (Hrvatska – otok Lošinj)

Rad na određeno vreme Hrvatska, otok Lošinj Partners & Orka

Partners & Orka, licencirana agencija za zapošljavanje, za svog renomiranog klijenta, kafić u centru Malog Lošinja, potražuje radnike.

Pozicija: Šankeri u kafe restoranu (Hrvatska) m/ž

Mesto rada: Mali Lošinj (otok Lošinj)

Zemlja rada: Hrvatska

Opis posla:

·         Pružanje profesionalne i kvalitetne usluge gostima

·         Pripremanje i izdavanje pića, pravljenje koktela

·         Održavanje higijene radnog mesta

·         Učestvovanje u mesečnim popisima pića i opreme

Uslovi:

·         SSS/VSS

·         Minimum 2 godine radnog iskustva

·         Posedovanje važećeg pasoša Republike Srbije

·         Prednost imaju kandidati sa EU pasošem ili ličnom kartom

·         Obavezno znanje engleskog jezika

·         Poželjno osnovno poznanje nemačkog ili italijanskog jezika

·         Prednost imaju kandidati sa znanjem pravljenja koktela

Poslodavac obezbeđuje:

Ugovor o radu na određeno (sezonski rad)
Izradu viza i radnih dozvola
Stimulativnu zaradu od 800eur plus bakšiš
Bonusi za prekovremeni rad
Obezbeđen smeštaj
Bezbednost i zdravlje na radu
Jednak radni tretman sa radnicima zemlje rada
Početak rada – 10.04.2020.
Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:
[email protected]
ili je doneti lično u Durmitorsku 14, od 9 do 16 časova.

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone: +381 60 33 13 666 +381 11 26 83 486

Napomena:
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka samo gde  ispunjavaju  uslove  konkursa.
Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Oglas je aktuelan 30 dana od datuma postavke oglasa.

Ovde se prijavite za posao poslovnaponuda@partners-orka.co.rs