Inženjer elektrotehnike

Sajt firme Partners & Orka

+381603299934

Partners & Orka reklamna agencija za svog renomiranog klijenta- Omorika Montenegro iz Crne Gore,radi zakup oglasnog prostora,selekciju I prosleđivanje kandidata za poziciju:

Mesto zaposlenja: Pula/ Hrvatska

USLOVI:

– VSS, minimum VŠS elektro struke
rad na računaru (MS Office, AutoCad…)

– Poželjno posedovanje radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima

– Znanje engleskog

– Poznavanje software aplikacija za projektovanje

– Poželjna vozačka dozvola B kategorije

– Radno iskustvo u izvođenju radova

OPIS POSLA:

Pravljenje projekata
Kontrola izvršavanja datog projekta
Izrada proračuna vezanih za proizvodnju električne energije
Testiranja vezana za konstruktivna rešenja električnih delova
Izrada tehničke dokumentacije
OČEKUJEMO:

– Izražena inicijativa

– Samostalnost i pouzdanost u radu

– Pedantnost i efikasnost u radu, preciznost u izvršavanju poslovnih zadataka

Poslodavac obezbeđuje:

– Bezbednost i zdravlje na radu

– Radno vreme od 8 do 10h dnevno

-Ugovor o radu

-Lekarski pregled

-Opremu za rad

-Zaradu u visini od 1.500 do 2.000 evra zavisno od radnog iskustva i stručnosti lica

-Smeštaj

-Ishranu

-Izradu vize za lica koja ne poseduju pasoš ili ličnu kartu zemlje EU ili Hrvatske

– Moguć početak rada od septembra meseca!

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografije u okviru koje treba uneti (bračno stanje, godište, obrazovanje I radno iskustvo, kopiju pasoša)  mogu proslediti na e-mail adresu: [email protected]

Kontakt telefon za bliže informacije: +38160-32-999-34

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Internet stranica: http://partners-orka.co.rs/

Oglas je aktuelan 30 dana od dana objavljivanja.

Ovde se prijavite za posao zaposlenje@partners-orka.co.rs

Savet za kandidate!

Sajt ne posreduje između korisnika usluga sajta i za to ne pribavlja materijalnu ili bilo koju drugu korist. Svaki poslovni odnos zasnovan između korisnika usluga sajta je na sopstveni rizik i sajt neće snositi nikakvu odgovornost za eventualnu štetu nastalu prilikom bilo kakvih transakcija i/ili poslovnih odnosa između korisnika usluga sajta. Korisnici usluga sajta se pozivaju na oprez prilikom kontakta sa drugim korisnicima sajta. Izvod iz Uslova korišćenja sajta Inoposlovi.net. Opširnije ovde.