Kuvar u azijskom restoranu (Slovenija) m/ž

Rad na određeno vremeStalni radni odnos Ljubljana, Slovenija Partners & Orka

Partners & Orka, licencirana agencija za zapošljavanje, za svog renomiranog klijenta, ekskluzivni restoran azijske kuhinje, radi potražnju za većim brojem izvršioca posla.

Pozicija: Kuvari u restoranu azijske kuhinje  m/ž

Mesto rada: Ljubljana, Slovenija

Opis posla:

·         Odabir namirnica za pripremanje jela

·         Odabir tehnologije pripremanje jela

·         Aranžiranje jela

·         Pravljenje lista jela za pripremu

·         Vodjenje računa o ličnoj higijeni i higijeni prostorije  u kojoj se sprema

Uslovi:

·         SSS –VS ugostiteljskog smera

·         Prednost  imaju kandidati sa iskustvom rada u azijskoj kuhinji

·         Važeći pasoš Republike Srbije

·         Prednost imaju kandidati sa EU dokumentima (pasoš ili lična karta)

Firma obezbeđuje:

·         Ugovor o radu

·         Osnovna zarada od 850eura za osam sati rada

·         Bonusi za prekovremeni rad, zavisno od stručnosti kandidata

·         Radno vreme od ponedeljka do petka

·         Godišnji bonus od 600eura

·         Obezbedjen smestaj i ishrana

·         Izrada viza i radnih dozvola

·         Oprema za rad

·         Jednak radni tretman radnika zemlje rada

·         Bezbednost i zdravlje na radu

·         Lekarski pregled

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angazovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:

[email protected]

Kontakt telefoni:
060 33 13 666
011 26 83 486

Možete nas posetiti na adresi:

Durmitorska 14, Beograd

Napomena:

Kandidati koji prijave dostavljaju preko elektronske poste saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosledjivanje kandidata na osnovu Zakona o zastiti podataka.

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Ovde se prijavite za posao poslovnaponuda@partners-orka.co.rs