Kuvar / kuvarica (Nemačka – EU dokumenti)

Stalni radni odnos Nemačka, Pajne Partners & Orka

Partners & Orka, licencirana agencija za zapošljavanje, za svog renimiranog klijenta, ekskluzivni restoran u Nemačkoj radi potražnje za radnicima na poziciji:

Kuvar / Kuvarica

Mesto rada: Nemačka, Pajne (okolina Hanovera)

Opis posla:

– Odabir namirnica za pripremanje jela

– Odabir tehnologije pripremanje jela

– Aranžiranje jela

– Pravljenje lista jela za pripremu

– Vodjenje računa o ličnoj higijeni i higijeni prostorije  u kojoj se sprema

Uslovi rada:

– SSS – ugostiteljski smer

-Neophodno posedovanje EU pasoša ili lične karte

-Znanje nemačkog jezika

-Neophodno radno iskustvo  min. 6 meseci

Obezbedjeno je:

-Mesečna zarada od 1800eur

-Plaćen smestaj

-Ugovor o radu

-Oprema za rad

-Probni rad od 6 meseci sa mogućnošću stalnog zaposlenja

-Radno vreme: šest dana u nedelji

-Posao na duži vremenski period

-Jednak radni tretman radnika zemlje rada

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angazovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju na engleskom ili nemačkom jeziku sa fotografijom mogu proslediti na e-mail adresu:
[email protected]
ili na telefone:

+381 60 33 13 666
+381 60 32 999 34
ili mogu doći na adresu:
Durmitorska 14, Beograd

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Kandidati koji prijave dostavljaju preko elektronske poste saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosledjivanje kandidata na osnovu zakona o zastiti podataka.

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa

Ovde se prijavite za posao ponudaposlova@partners-orka.co.rs