Argonski – TIG zavarivač  srpski pasoš ili EU pasoš, slovenačka ili nemačka  radna dozvola

Rad na određeno vreme Nemačka Partners & Orka

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog renomiranog klijenta, firmu iz Slovenije, koja se bavi  montažom i zavarivanjm , proizvodnjom  instalacija za vodu, grejanje, hlađenje,  za svoje potrebe potražuje radnike za radno mesto na poziciji:

Poželjno posedovanje EU pasoša  ili slovenačke/nemačke radne dozvole.
Mesto rada: Slovenija detašman Nemačka, Austrija, Evropa

Potrebna veća grupa radnika: 20

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

–          Obavezno radno iskustvo minimum dve godine

–          Samostalno obavlja zadatke izrade mehaničkih instalacija po nalogu pretpostavljenog,

–          Poznavanje čitanja planova/crteža

–          Poželjno znanje nemačkog ili engleskog jezika

–          Minimalno stručno obrazovanje za instalaciju vode ili gasa, bravara, mašina ili tehničkih zanimanja

–          Spremnost na učenje i napredovanje

–          Rad u skladu sa vremenskim normama koje firma dobija od krajnjeg kupca

–          Poželjno posedovanje vozačke dozvole B kategorije

–          Poželjno  posedovanje EU papira ili lične karte ili slovenačke radne dozvole

Opis poslova:

Argonsko zavarivanje TIG postupkom
Varenje inox I crnih cevi

Poslodavac obezbeđuje:
• Ugovor o radu na određeno  vreme (godinu dana) sa tendencijom stalnog zaposlenja

*Probni rad 1 mesec

·         Puno radno vreme

·         Obezbeđena oprema za rad

·         Bezbednost I zdravlje na radu

·         Obezbeđen smeštaj I prevoz od mesta stanovanja do mesta rada  o trošku poslodavca

·         Lekarski pregled kandidata

·         Početna zarada od 10€ do 12€  neto dalje zavisi od znanja i iskustva( 1-2€ stimulacija).

·         Broj radnih sati mesečno:  radi se od 200 do 230 sati

·         Uglavnom se radi od ponedeljka do subote,

·          Plaćen godišnji odmor 21 dana

·          Prevoz iz Ljubljane u Nemačku (na posao i nazad) je trošak poslodavca, od kuće do Ljubljane trošak radnika

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju na e-mail adresu:
[email protected]
Kontakt telefon za bliže informacije:
064 126 00 55 (viber)

Napomena:
Biće pozvani samo kandidati koji prođu u uži krug selekcije.
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Oglas je aktivan 30 dana od datuma postavke.

Ovde se prijavite za posao zaposlenje@partners-orka.co.rs