Pomoćni radnik u kuhinji (Nemačka – EU dokumenta) m/ž

Rad na određeno vreme Nemačka Partners & Orka

Partners & Orka, licencirana agencija za zapošljavanje, za svog renomiranog klijenta, restoran iz Nemačke, radi potražnju za radnicima.

Pozicija: Pomoćni radnik u kuhinji (Nemačka – EU dokumenta) m/ž

Mesto rada: Baden-Virtemberg, Nemačka

Opis posla:

• Održavanje higijene kuhinjskog prostora

• Pranje posuđa

• Drugi poslovi po nalogu poslodavca

Uslovi neophodni za rad:

• OS – SSS

• Obavezno posedovanje važečeg pasoša EU

• Obavezno znanje nemačkog jezika (A1-A2)

• Poželjno radno iskustvo u istim ili sličnim poslovima

• Fleksibilnost, spremnost za timski rad, dobra komunikacija

• Visok nivo koncentracije

Kompanija obezbeđuje:

• Ugovor o radu na određeno

• Mesečnu platu od 1760eur

• Mogućnost prekovremenog rada

• Obuka za rad po standardima restorana

• Rad u profesionalnom timu

• Lekarski pregled

• Bezbednost i zdravlje na radu

• Obezbeđeni smeštaj koji se doplaćuje

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu: [email protected] Za više informacija pozovite : Viber/Tel : +381 60 33 13 666

Napomena:

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Oglas je aktuelan 30 dana od datuma postavke oglasa.

Ovde se prijavite za posao partnersposlovi@gmail.com