Rel zavarivači (Nemačka) m/ž

Rad na određeno vreme Nemačka Partners & Orka

Partners & Orka reklamna agencija za svog renomiranog klijenta, firmu Rabatech koja se bavi izgradnjom, montažom i zavarivanjem za svoje potrebe, zbog povećanog obima posla, potražuje veći broj izvršioca.

Pozicija: Rel zavarivač celuloznom elektrodom m/ž

Mesto rada: Nemačka

Opis posla:

– Zavarivanje cevovoda na gasovodima

– Priprema i zavarivanje spojeva metala

– Održavanje čistoće radnog mesta i radnog okruženja

– Poštovanje propisa o kvalitetu i pridržavanje mera o bezbednosti i zdravlja na radu

Uslovi:

– Srednji stepen stručne spreme – KV zavarivač

– Minimum 2 godine radnog iskustva

-Poznavanje čitanja tehničkih crteža

Poslodavac obezbeđuje:

– Ugovor o radu na određeno

– Probni rad u trajanju od mesec dana

– Početna satnica od 13 eura

– Plaćeni troškovi puta do Nemačke

– Obezbeđen smeštaj
– Obezbeđen prevoz od smeštaja do mesta rada

– Izrada viza i radnih dozvola o trošku poslodavca

– Bezbednost i zdravlje na radu

Kandidati koji ispunjavaju uslove za rad i zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja svoju radnu biografiju mogu poslati na e-mail adresu: [email protected]

Kontakt telefoni za bliže informacije: +381 60 33 13 666 +381 11 26 83 486

Internet stranica :

Napomena:

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Ovde se prijavite za posao poslovnaponuda@partners-orka.com