Pomoćni radnici na građevini sa znanjem nemačkog jezika

Stalni radni odnos Nemačka Partners & Orka

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta, građevinska firma GST koja se bavi izvođenjem radova na montaži termičke izolacije i skela, radi zakupa oglasnog prostora, potražuje izvršioce za svoje potrebe na poziciji:

Pomoćni radnici na građevini

Mesto rada: Beograd, Nemačka

Opis posla, uslovi:

– Potrebni su pomoćni građevinski radnici sa OBAVEZNIM znanjem nemačkog jezika A2 nivo minimum znanja za rad u zemlji Srbiji i Nemačkoj – firma na osnovu detašmana odvodi kandidate na rad u Nemačku posle probnog rada od 30 dana, a po povratku imaju mogućnost nastavka rada u Beogradu;

– Početna cena rada je 7 eur po satu, sa mogućnošću povećanja;

– Radno iskustvo min godinu dana;

– Da kandidat nije osuđivan i krivično gonjen;

– Prijava radnog odnosa, Ugovor o radu;

– Poslodavac obezbeđuje izradu radnih papira, smeštaj, prevoz;

– Opremu za rad;

– Bezbednost i zaštita na radu;

– Prednost kandidati građevinske, metalske struke;

Kandidati koji ispunjavaju uslove konkursa, poznavanje nemačkog jezika i radno iskustvo za ovu vrstu radnog angažovanja svoju radnu biografiju ili kontakt telefon mogu proslediti na e-mail adresu.