Radnici u fabrici za mašinsko pranje veša (Nemačka – EU dokumenta)

Stalni radni odnos Nemačka Partners & Orka

Partners & Orka, reklamna agencija za zapošljavanje, za svog renomiranog klijenta iz Nemačke, savremenu fabriku za industrijsko pranje veša, traži radnike na poziciji: Radnici u fabrici za pranje veša m/ž Više izvršilaca posla

Lokacije: Dipoldisvalde (okolina Drezdena) i Termalbad Visenbad (severna granica sa Češkom)

Opis posla:

  • Industrijsko pranje veša
  • Rad na automatizovanim sistemima za pranje
  • Peglanje i razvrstavanje veša

Uslovi:

  • Obavezno posedovanje dokumenata EU (pasoš ili lična karta)
  • Poznavanje engleskog ili nemačkog jezika (A2/B1)
  • Poželjno posedovanje vozačke dozvole B kategorije
  • Radno iskustvo nije neophodno

Kompanija obezbeđuje:

  • Osmočasovno radno vreme od ponedeljka do petka
  • Rad u dve smene (05:30-14:30/15:00-00:00)
  • Satnica od 9.30 eura
  • Obezbeđen smeštaj
  • Ugovor o radu
  • Bezbednost na radu i lekarski pregled
  • Jednak radni tretman radnika zemlje rada

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu: [email protected] Kontakt telefoni: 060 33 13 666 060 32 999 34 Adresa: Durmitorska 14, Beograd

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka .

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Ovde se prijavite za posao poslovnaponuda@partners-orka.co.rs