Sobari i sobarice (za rad u Nemačkoj – EU dokumenta)

Stalni radni odnos Nemačka Partners & Orka

Partners & Orka, reklamna agencija za zapošljavanje, za svog renomiranog klijenta iz Nemačke, kompaniju koja se bavi održavanjem poslovnih i hotelskih prostorija, traži radnike na poziciji:

Sobari i sobarice (sa iskustvom)

Više izvršilaca   posla

Mesto rada: Hajdelberg, Nemačka

Opis posla:

-Čišćenje i spremanje soba i apartmana po jasno definisanim kriterijumima

-Čišćenje i održavanje higijene zajedničkih prostorija u hotelu

-Staranje o sredstvima za rad i vođenje računa o potrebnim higijenskim sredstvima

Uslovi:

– Obavezni EU dokumenti (lična karta ili pasoš)

– Radno iskustvo je neophodno

– Neophodno osnovno znanje engleskog ili nemačkog jezika (A1)

Nudi se:

– Mesečna zarada od 1600eur (bruto) – osam sati rada dnevno

– Mesečna zarada od 1200eur (bruto) – šest sati rada dnevno

– Bonus od 30% neto za rad praznicima i nedeljom

– Radno vreme od 8-14h ili od 8-16h

– Jedan do dva slobodna dana u toku radne nedelje

– Plaćeni putni troškovi

– Obezbedjen smestaj (dvokrevetne sobe) i hrana

– Ugovor o radu

-Bezbednost na radu i lekarski pregled

-Jednak radni tretman sa radnicima zemlje rada

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu: [email protected]

Kontakt telefoni: 060 33 13 666 060 32 999 34
Adresa: Durmitorska 14, Beograd

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka  samo  gde  ispunjavaju  uslove  konkursa – oglasa. Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Oglas je aktuelan 30 dana od datuma postavke oglasa.

Ovde se prijavite za posao poslovnaponuda@partners-orka.co.rs