Vozači B kategorije – dostavljač (Nemačka – EU dokumenta)

Stalni radni odnos Nemačka Partners & Orka

Partners & Orka, reklamna agencija za zapošljavanje, za svog renomiranog klijenta iz Nemačke, kompaniju koja se bavi dostavom paketa i pošiljki, traži radnike na poziciji:

Dostavljači m/ž

Više izvršilaca

Mesto rada: Gaggenau/Kuppenheim, Nemačka

Opis posla:

-Dobra koordinacija i orijentacija u prostoru

-Pažljivost

-Visok nivo odgovornosti i koncentracije

Uslovi:

– Obavezni EU dokumenti (lična karta ili pasoš)

– Radno iskustvo je neophodno

– Znanje  engleskog jezika B1-B2 nivo

– Poželjno je osnovno znanje nemačkog jezika ali nije obavezno

– Vozačka B kategorije (aktivan vozač)

Nudi se:

– Zaposlenje na duži vremenski period

– Mesečna zarada od1200eur (neto)

– Radno vreme od ponedeljka do subote

– Jedan do dva slobodna dana u toku radne nedelje

– Obezbedjen  smeštaj

– Probni period od 6 meseci

– Ugovor o radu

– Bezbednost na radu i lekarski pregled

– Jednak radni tretman sa radnicima zemlje rada

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:
[email protected]

Kontakt telefoni: 060 33 13 666 060 32 999 34
Adresa: Durmitorska 14, Beograd

Napomena:

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka  samo  gde  ispunjavaju  uslove  konkursa-  oglasa
Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Oglas je aktuelan 30 dana od datuma postavke oglasa.

Ovde se prijavite za posao poslovnaponuda@partners-orka.co.rs