Vozači B kategorije- dostavljači paketa

Rad na određeno vreme Pfafenhofen, Nemačka Partners & Orka

VOZAČI  B KATEGORIJE ZA DOSTAVU  PAKETA: (NEMAČKA – EU DOKUMENTA)

Partners & Orka, reklamna agencija za zapošljavanje, za svog renomiranog klijenta iz Nemačke, kompaniju koja se bavi dostavom paketa I pošiljki, potražuje kandidate za radnu poziciju:

VOZAČI  B KATEGORIJE ZA DOSTAVU PAKETA M/Ž

Više izvršilaca

Destinacije rada: Pfafenhofen (Nemačka)

Opis posla:

– preuzimanje, sortiranje I tovarenje paketa

– dostavljanje paketa; naplaćivanje po propisima

– vraćanje nedostavljenih paketa

– dobra koordinacija u orijentacija u prostoru

– visok nivo odgovorosti I koncentracije

Uslovi:

– obavezni EU dokumenti (lična karta ili pasoš)

– vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač

– neophodno radno iskustvo, minimum 2 godine

– obavezno osnovno znanje engleskog ili nemačkog jezika

Zaposlenima nudimo:

– ugovor o radu na duži vremenski period sa probnim radom od 6 meseci;

– mesečn zarada od 1.700 EUR (neto)

– radno vreme: 8 sati dnevno, od ponedeljka do petka ili od utorka do nedelje

-obezbeđen smeštaj

– radna uniforma

– ugovor o radu

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju sa kopijom vozačke dozvole mogu proslediti na:

e-mail adresu: [email protected] ili pozvati na telefon +381 603313666.

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.
Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Oglas je aktuelan 30 dana od datuma postavke oglasa.

Ovde se prijavite za posao poslovnaponuda@partners-orka.co.rs