Limar / montažer ventilacionih sistema

Rad na određeno vreme Slovenija detašman Nemačka Partners & Orka

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog renomiranog klijenta, firmu iz Slovenije, koja se bavi montažom i zavarivanjm, proizvodnjom instalacija za vodu, grejanje, hlađenje, za svoje potrebe potražuje radnike za radno mesto na poziciji:
Limar montažer ventilacionih sistema srpski pasoš/ EU pasoš ili nemačka/slovenačka radna dozvola

Mogu konkurisati radnici sa srpskim pasošem/ EU pasošem, nemačkom ili slovenačkom radnom dozvolom

Mesto rada: Slovenija detašman Nemačka, Austrija I Evropa

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:
– Obavezno radno iskustvo minimum dve godine
– Spremnost na učenje i napredovanje
– Samostalno obavlja zadatke
– Poželjno znanje nemačkog ili engleskog jezika
– Minimalno stručno obrazovanje za instalaciju vode ili gasa, bravara, mašina ili tehničkih zanimanja
– Poželjno posedovanje vozačke dozvole B kategorije
– Poželjno posedovanje EU papira/ lične karte ili radne dozvole nemačke ili slovenačke

Opis poslova:
Montaža instalacija za vodu, grejanje, hlađenje i komprimovani vazduh u proizvodnji (automobilska industrija, farmacija). Montaža i demontaža sistema za grejanje i hlađenje. Montaža konstrukcija.

Poslodavac obezbeđuje:
• Ugovor o radu na određeno vreme (godinu dana) sa tendencijom stalnog zaposlenja
• Puno radno vreme
• Obezbeđena oprema za rad
• Bezbednost I zdravlje na radu
• Obezbeđen smeštaj I prevoz od mesta stanovanja do mesta rada o trošku poslodavca
• Lekarski pregled kandidata
• Početna zarada od 10€ neto dalje zavisi od znanja i iskustva( 1-2€ stimulacija).
• Broj radnih sati mesečno: radi se od 200 do 230 sati
• Uglavnom se radi od ponedeljka do subote,
• Plaćen godišnji odmor 21 dana
• Prevoz iz Ljubljane u Nemačku (na posao i nazad) je trošak poslodavca, od kuće do Ljubljane trošak radnika
Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju na e-mail adresu:
[email protected]
Kontakt telefon za bliže informacije:
064 126 00 55 (viber)

Napomena:
Biće pozvani samo kandidati koji prođu u uži krug selekcije.
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.
Oglas je aktivan 30 dana od datuma postavke.

Ovde se prijavite za posao zaposlenje@partners-orka.co.rs