System engineer (sa ili bez EU dokumenata)

Stalni radni odnos Slovenija, Ljubljana Partners & Orka

Partners  & Orka, licencirana agencija za zapošljavanje, za svog renimiranog klijenta, firmu  iz Slovenije, vodećeg provajdera kompletnih bezpapirnih rešenja, radi potražnju za radnicima na poziciji:

System engineer

Mesto rada: Slovenija, Ljubljana

OPIS POSLA:

Instalacija, implementacija i konfiguracija serverskih sistema
Održavanje radnih stanica
Optimizacija sistema i podrška
Monitoring serverskih i mrežnih servisa
Automatizacija i praćenje procesa
USLOVI:

– VI, VII stepen stručne spreme

– Prednost imaju kandidati koji poseduju EU pasoš ili ličnu kartu

– Minimum godinu dana radnog iskustva

– Poznavanje rada sa komandnom linijom i scripting jezika (Bash, Power Shell, Python, Perl)

– Poznavanje rada sa bazama podataka (OracleDB, MySQL, PostgreSQL)

– Poznavanje rada sa virtualizacionim platformama (VMware, Hyper-V)

– Poznavanje alata za kontinualnu integraciju i verzionisanje koda (Jenkins, SVN)

PROFIL KANDIDATA:

– Spremnost za učenje i timski rad

– Pouzdanost, profesionalnost i proaktivnost

– Preciznost i inovativnost

OBEZBEĐUJE SE:

– Ugovor o probnom radu od 6 meseci sa tendencijom stalnog zaposlenja

– Rad u stručnom i dinamičnom timu

– Mogućnost napredovanja i profesionalnog usavršavanja

– Posao na duži vremenski period

– Stimulativna zarada od 1000 do 1500 evra zavisno od radnog iskustva i stručnosti kandidata

– Jednak radni tretman radnika zemlje rada

– Fleksibilno radno vreme u kancelarijskim prostorijama firme

– Smeštaj, izrada radnih papira i viza, bezbednost i zdravlje na radu, lekarski pregled

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa mogu proslediti svoju radnu biografiju na engleskom jeziku na e-mail adresu: [email protected]
Za vise informacija, kanidati nam se mogu obratiti putem telefona:
060 33 13 666
060 32 999 34
ili doći na adresu:
Durmitorska 14, Beograd

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Oglas aktuelan 30 dana od dana postavke

Ovde se prijavite za posao poslovnaponuda@partners-orka.co.rs