Kuvar azijske kuhinje m/ž

Rad na određeno vreme Slovenija Partners & Orka

Kuvar azijske kuhinje  m/ž  Slovenija

Opis posla

Odabir namirnica za pripremanje jela

Odabir tehnologije pripremanje jela

Aranžiranje jela

Pravljenje lista jela za pripremu

Vođenje računa o ličnoj higijeni i higijeni prostorije u kojoj se sprema

Uslovi rada:

Radno iskustvo (minimum šest meseci)

SSS –VS Ugostiteljskog smera

Osnovno znanje engleskog jezika

Prednost iskustvo rada u azijskoj kuhinji

Primaju se kandidati koji poseduju Eu dokumenta ili kandidati čija dokumenta nisu zemlja evrposke unije (srpski,bosanski,makedonski,crnogorski)

Obezbeđeno je:

Osnovna zarada plus bonusi zavisi od radnog iskustva i stručnosti kandidata

Obezbeđen smeštaj i ishrana

Ugovor o radu na određeno vreme sa tendencijom stalnog zaposlenja

Oprema za rad

Radno vreme: pet dana u nedelji (8h na dan) sa mogućnošcu prekovremenog ili dodatnog rada po izboru

Jednak radni tretman radnika zemlje rada

Godišnji bonus 600eur (neto)

Zdravstveno osiguranje

Izrada radnih papira i viza za kandidate koji ne poseduju pasoš zemalja Eu

Bezbednost i zdravlje na radu

Lekarski pregled

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angazovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju sa fotografijom mogu proslediti na e-mail adresu: [email protected] ili na telefone: +381 60 33 13 666 ili mogu doći na adresu: Durmitorska 14, Beograd

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Kandidati koji prijave dostavljaju preko elektronske poste saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosledjivanje kandidata na osnovu zakona o zastiti podataka.

Ovde se prijavite za posao resursi@partners-orka.co.rs