Mašinski inž./tehničar za tehničko konstruisanje (Slovenija) m/ž

Rad na određeno vreme Slovenija Partners & Orka

Partners  & Orka, licencirana agencija za zapošljavanje, za svog renimiranog klijenta, firmu  iz Slovenije koja se bavi razvojem i proizvodnjom pokretnih balkonskih sistema, automatskih venecijanera i roletni, radi potražnju za radnicima na poziciji:

Mašinski inž./tehničar za tehničko konstruisanje m/ž

Mesto rada: Slovenija

OPIS POSLA:

– Tehničko crtanje I konstruisanje
– Skiciranje I odrđivanje konačnog oblika elementa mašine
– Provera kvaliteta i funkcije gotovog proizvoda

USLOVI:

– SSS ili VSS – mašinskog usmerenja
– Minimum 2 godine radnog iskustva u crtanju metalnih i alu elemenata
– Obavezno poznavanje rada u programima SolidWorks i AutoCad
– Obavezno posedovanje važećeg pasoša Republike Srbije
– Prednost imaju kandidati sa pasošem ili ličnom kartom neke od zemalja EU

OBEZBEĐUJE SE:

– Stimulativna zarada
– Radno vreme od 08h do 16h
– Vikend slobodan
– Ugovor o radu na određeno sa mogućnošću stalnog zaposlenja

– Obezbeđen smeštaj
– Izrada radnih papira i viza
– Bezbednost i zdravlje na radu

– Lekarski pregled

– Rad u stručnom i dinamičnom timu

– Jednak radni tretman radnika zemlje rada

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa mogu proslediti svoju radnu biografiju na engleskom jeziku na e-mail adresu: [email protected]
Za vise informacija, kanidati nam se mogu obratiti putem telefona:
060 33 13 666
011 36 11 254
ili doći na adresu:
Durmitorska 14, Beograd

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Oglas aktuelan 30 dana od dana postavke

Ovde se prijavite za posao poslovnaponuda@partners-orka.co.rs