RADNICI ZA MONTAŽU ALU I PVC STOLARIJE (Slovenija – EU dokumenta)  m/ž

Rad na određeno vreme Slovenija Partners & Orka

Partners & Orka, licencirana agencija za zapošljavanje,  za svog renomiranog klijenta, kompaniju iz Slovenije koja se bavi proizvodnjom, prodajom i ugradnjom ALU i PVC prozora i vrata, radi potražnju za radnicima.

Pozicija: Radnici za montažu u ALU i  PVC stolarije m/ž

Mesto rada: Ljubljana, Slovenija

Broj izvršioca: 6

Opis posla:

·         Ugradnja ALU i PVC stolarije po meri

·         Montaža prozora, vrata, roletni po utvrđenim standardima

·         Rukovanje alatom za proizvodnju i ugradnju stolarije

Uslovi neophodni za rad:

·         Srednji stepen stručne spreme

·         Obavezno radno iskustvo u istim ili sličnim poslovima

·         Obavezno posedovanje vozačke dozvole B kategorije

·         Posedovanje EU pasoša ili lične karte

Kompanija obezbeđuje:

·         Ugovor o radu na godinu dana

·         Probni rad od 3 meseca

·         Zaradu od 1300 eura za samostalnog montera

·         Bonusi za ostvarene norme i prekovremeni rad

·         Radno vreme od ponedeljka do petka

·         Kolektivni godišnji odmor dva puta godišnje (jul i decembar)

·         Izrada viza i radnih papira o trošku poslodavca

·         Odelo i druga neophodna oprema za rad

·         Obuka za rad po standardima kompanije

·         Rad u profesionalnom timu

·         Lekarski pregled

·         Bezbednost i zdravlje na radu

·         Obezbeđen privremeni smeštaj

·         Pomoć u pronalaženju samostalnog smeštaja

·         Obezbeđen prevoz iz Srbije do mesta rada

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:
[email protected]
Za više informacija pozovite: +381 60 33 13 666
011 26 83 486
ili dođite lično na adresu Durmitorska 14, Beograd

Napomena:
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.
Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Oglas je aktuelan 30 dana od datuma postavke oglasa.

Ovde se prijavite za posao poslovnaponuda@partners-orka.com