Konobari i konobarice(EU papiri obavezni)

Stalni radni odnos Slovenija Partners & Orka

Partners & Orka, licencirana agencija za zapošljavanje, za svog renimiranog klijenta, restoran u Sloveniji, radi potražnju za radnicima na poziciji:

Konobari i konobarice (sa iskustvom)

Mesto rada: Slovenija (okolina Ljubljane)

Opis posla:

·         Posluživanje gostiju

·         Primanje narudžbina

·         Postavljanje stolova

·         Ispostavljanje računa

·         Naplata usluga

Uslovi rada:

·         SSS

·         Radno iskustvo (minimum 6 meseci)

·         Obavezno posedovanje pasoša ili lične karte neke od zemalja Evropske Unije

Nudi se:

·         Smenski rad

·         Plata 700 eura netto (početna)

·         Probni period od 3 meseca

·         Ugovor o radu

·         Bezbednost i zdravlje na radu

·         Lekarski pregled

·         Obezbeđeni smeštaj I hrana

·         Plaćeni troškovi puta do Slovenije

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angazovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:
[email protected]
ili na telefone:

+381 60 33 13 666
+381 60 32 999 34
ili mogu doći na adresu:
Durmitorska 14, Beograd

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Kandidati koji prijave dostavljaju preko elektronske poste saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosledjivanje kandidata na osnovu zakona o zastiti podataka.
Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa

Ovde se prijavite za posao poslovnaponuda@partners-orka.co.rs