Monter radijatora

Rad na određeno vreme Slovenija- Zapadna Evropa Partners & Orka

Partners& orka reklamna agencija i agencija za zapošljavanje za svog klijenta iz Slovenije čija se firma bavi izvođenjem građevinskih radova u Nemačkoj, traži radnika na poziciji montera radijatora.

Opis posla:

Montaža radijatora

Instalacija i farbanje cevi za radijatore

Montaža izolacije

Održavanje čistoće radnog mesta i radnog okruženja

Poštovanje propisa o kvalitetu i pridržavanje mera o bezbednosti i zdravlјu na radu

Uslovi: Obavezno posedovanje važećeg pasoša ili lične karte EU ili slovenačke radne vize.

Poslodavac obezbeđuje:

Ugovor o radu na određeno vreme (godinu dana)
Puno radno vreme• Stimulativna početna zarada od 8 do 10 eura neto po satu
Obezbeđena oprema za rad
Bezbednost i zdravlje na radu

Obezbeđen smeštaj i prevoz iz Slovenije do mesta rada

Lekarski pregled kandidata

Kandidati koji ispunjavaju uslove za rad i zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja svoju radnu biografiju (CV) mogu poslati na e-mail adresu:

[email protected]

Kontakt telefon za bliže informacije:

+381641260055 (viber) 011/2683486

Napomena:

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Ovde se prijavite za posao zaposlenje@partners-orka.co.rs