Negovatelj/ica (Dubai i Abu Dabi)

Rad na određeno vreme Ujedinjeni Arapski Emirati Partners & Orka

Partners & Orka, reklamna agencija za zapošljavanje, potražuje radnike za svog renomiranog klijenta, kompaniju iz Ujedinjenih Arapskih Emirata koja se bavi zapošljavanjem radnika ugostiteljkih profila, brige o deci i pomoći u kući.

Pozicija: Negovateljica m/ž

Mesto rada: Dubai / Abu Dabi

Zemlja rada: Ujedinjeni Arapski Emirati

Opis posla:

·         Briga o bebama i starijim osobama

·         Praćenje rasporeda i plana ishrane beba

·         Menjanje pelena, kupanje i spremanje odeće beba

·         Vođenje računa o ličnoj higijeni i bezbednosti beba

·         Održavanje pozitivnog odnosa sa ukućanima

Uslovi:

·         SSS-VSS

·         Obavezno posedovanje sertifikata za negovateljicu

·         Napredno znanje engleskog jezika

·         Minimum 3 godine relevantnog radnog iskustva

Poslodavac obezbeđuje:

·         Ugovor o radu na 6 meseci ili godinu dana

·         Nakon 6 meseci mogućnost plaćenog godišnjeg odmora

·         Minimalan ostanak u zemlji – 90 dana

·         Stimulativnu mesečnu zaradu do 1360 USD

·         Obezbeđena ishrana i smeštaj u domaćinstvu gde se obavlja posao

·         Plaćeni troškovi puta i avionske karte

·         Plaćeni troškovi izrade radnih viza i dozvola

·         Bezbednost i privatno osiguranje i zdravlje na radu

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju na engleskom jeziku sa fotografijom mogu proslediti na e-mail adresu:
[email protected]
ili je doneti lično u Durmitorsku 14, od 9 do 14 časova.

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone: +381 60 33 13 666 +381 11 26 83 486

Napomena:
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.
Usluge agencije su besplatne za kandidate. Oglas je aktuelan 30 dana od datuma postavke oglasa.

Ovde se prijavite za posao poslovnaponuda@partners-orka.co.rs