Kuvar/Kuvarica

Rad na određeno vreme Ljubljana Partners&Orka doo

Kuvar  (Slovenija)

Partners & Orka, licencirana agencija za zapošljavanje, za svog renomiranog klijenta, ekskluzivni restoran Mesto rada: Slovenija (Ljubljana,Maribor)radi potražnju za većim brojem izvršioca posla pozicija Kv kuvar/ica

Opis posla:

– Odabir namirnica za pripremanje jela

– Odabir tehnologije pripremanje jela

– Aranžiranje jela

– Pravljenje lista jela za pripremu

– Vodjenje računa o ličnoj higijeni i higijeni prostorije  u kojoj se sprema

Uslovi rada:

-Radno iskustvo (minimum šest meseci)

– SSS –VS Ugostiteljskog smera

-Osnovno znanje engleskog jezika

-Prednost  iskustvo rada u azijskoj kuhinji

-Primaju se  kandidati  koji poseduju  Eu dokumenta ili kandidati čija dokumenta nisu zemlja evrposke unije (srpski,bosanski,makedonski,crnogorski)

Obezbedjeno je:

-Osnovna zarada plus bonusi zavisi od radnog iskustva i stručnosti kandidata

-Obezbedjen smestaj i ishrana

-Ugovor o radu na odredjeno vreme sa tendencijom stalnog zaposlenja

-Oprema za rad

-Radno vreme:  pet dana u nedelji (8h na dan) sa mogućnošcu prekovremenog ili dodatnog rada po izboru

-Jednak radni tretman radnika zemlje rada

-Godisnji bonus 600eur (neto)

-Zdravstveno osiguranje

-Izrada radnih papira i viza za kandidate koji ne poseduju pasoš zemalja Eu

-Bezbednost i zdravlje na radu

-Lekarski pregled

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angazovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju  sa fotografijom mogu proslediti na e-mail adresu: [email protected] ili na telefone: 011/2683-486 +381 60 33 13 666 ili mogu doći na adresu: Durmitorska 14, Beograd

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Kandidati koji prijave dostavljaju preko elektronske poste saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosledjivanje kandidata na osnovu zakona o zastiti podataka.

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa

Ovde se prijavite za posao resursi@partners-orka.co.rs