Pomoćni radnik (bravar)

Stalni radni odnos Evropa BGW-montaza d.o.o.

Tvrtka BGW montaža d.o.o. bavi se montažom pogonskih traka i pripadajuće opreme u raznim granama industrije (auto industrija, transportna postrojenja, elektro industrija). Trenutno zapošljavamo više od 45 radnika.

Potrebno nam je više električara, više montera, te više pomoćnih radnika(bravari, varioci, iskustvo u radu s ručnim alatima)Mjesto rada: Njemačka, Austrija, Italija

Opis posla:

– montaža pogonskih traka i pripadajuće opreme
– ostale strojarske montaže
– električarski poslovi instalacije vodova i spojeva
– kabliranje

Posebne pogodnosti: Što nudimo:

– prijevoz na posao u inozemstvo i nazad
– troškovi smještaja u inozemstvu u potpunosti pokriveni
– poticajna primanja
– dobre radne uvjete
– usavršavanje i edukacija

Vrsta posla: rad na određeno vrijeme

Uvjeti:

– vozačka dozvola B kategorije
– osnovni strani jezik – njemački, drugi strani jezik – engleski
– poželjno iskustvo u istom ili sličnom području
– spremnost na rad u inozemstvu
– obavezni EU papiri (ili dvojno državljanstvo)