Auto serviser – autodijagnostičar (m/ž) u Sloveniji

Stalni radni odnos Slovenija Salax d.o.o.

Za klijenta iz Podnanosa (Slovenija), koji je desetljećima jedan od najuspješnijih autoprijevoznika na domaćem i inozemnom tržištu, tražimo kandidata za radno mjesto „Auto serviser – autodijagnostičar (m/ž)“. Nudimo Vam dinamičan rad u motiviranom timu koji se zaklinje u tehničku besprijekornost voznog parka i zadovoljstvo kupaca, te se veseli Vašem doprinosu znanjem i iskustvom u dijagnostici.

OPIS POSLA:

– popravak kamiona sa radnim nalogom,

– izvođenje radova održavanja i servisiranja kamiona i prikolica,

– dijagnostiku kvarova na kamionima i naknadno servisiranje kamiona i prikolica u automehaničarskoj radionici,

– osiguranje kvalitete obavljanja poslova i odgovornost za zadovoljstvo kupaca.

OČEKUJEMO:

– Iskustvo je poželjno, ali nije uvjet,

– motivacija za rješavanje problema i poznavanje dijagnostike,

– vozačka dozvola B kategorije

– pouzdanost, točnost i motiviranost za rad.

NUDIMO:

– Dinamičan jednosmjenski rad od ponedjeljka do petka,

– radni odnos na neodređeno vrijeme, uz probni rad od tri mjeseca,

– dugoročna suradnja, dobra plaća i mogućnost smještaja,

– stručno usavršavanje i stjecanje novih vještina.

Ukoliko ste zainteresirani za radno mjesto i želite se prijaviti, pošaljite svoju prijavu na e-mail adresu [email protected]. Za više informacija nazovite +386 40 678 455 (Viber).