Radnik u proizvodnji (m/ž)

Stalni radni odnos Slovenija Salax d.o.o.

Za klijenta iz Kranja tražimo kandidata koji će se pridružiti stručnom timu na radnom mjestu “Radnik u proizvodnji (m/ž)“
Svojim inovacijama i prilagođavanjem tržištu predstavljaju jednu od najuspješnijih kompanija koje posluju u međunarodnom okruženju.

Lokacija rada: Kranj, Slovenija

OPIS RADNOG MJESTA:
– Proizvodnja proizvoda od gume po tehnološkim propisima,
– priprema alata i uređaja prema planiranom planu,
– priprema odgovarajućih poluproizvoda,
– održavanje reda i čistoće na radnom mjestu.

NUDIMO VAM:
– Redovan radni odnos na određeno vreme sa kasnijim produženjem na neodređeno vreme,
– rad od ponedjeljka do petka sa slobodnim vikendom,
– organizovan ručak i smeštaj,
– nagrađivanje radnog učinka.

OD VAS OČEKUJEMO:
– poznavanje proizvodnih procesa,
– željeno tehničko obrazovanje,
– spremnost za rad u više smjena,
– razumijevanje slovenačkog jezika.

Ukoliko ste zainteresovani za poziciju i želite da se pridružite timu, pozivamo vas da svoju prijavu pošaljete na e-mail adresu [email protected].
Za sve dodatne informacije stojimo Vam na raspolaganju na tel. +386 40 585 270.