Vozač autobusa u Sloveniji

Stalni radni odnos Slovenija Salax d.o.o.

VOZAČ AUTOBUSA (m/ž)

Lokacija rada:Kranj, Jesenice, Škofja Loka, Radovljica, Koper, Sežana, Maribor, Ljubljana

OPIS POSLA:
– Vožnja autobusa u skladu sa putnim nalogom,
– staranje o tehničkoj besprijekornosti i urednosti i čistoći autobusa,
– praćenje i pravovremeno i ispravno popunjavanje tahografske listiće i druge dokumentacije,
– obavljanje i drugih poslova po nalogu nadređenog u skladu sa propisima.

OČEKUJEMO:
– Vozačku dozvolu D kategorije,
– zaželjen kod 95 (nije uslov, jer je mogućnost obavljanja u Sloveniji),
– zaželjeno uvjerenje o vozačkom iskustvu izdato u EU,
– volja do rada sa ljudima.

NUDIMO:
– Bonus u iznosu od 1.200,00 € bruto (600 € nakon uspješno završenog probnog perioda i 600€ nakon 1 godine neprekidnog rada),
– isplaćeni bonus (12 mjeseci rada smatra se 14 mjeseci penzijskog staža),
– uključivanje u dodatno penziono osiguranje,
– mjesečne stimulacije do 16% (na osnovu mjesečne procjene vozača),
– regres za godišnji odmor u iznosu od najmanje 1.500,00 €, božićni bonus 1.000,00 € neto,
– obezbjeđen smještaj na području Jesenic, Radovljice i Sežane (troškove smještaja nosi kandidat).

Ukoliko Vas je oglas privukao i zainteresovani ste za poziciju, pozivamo Vas da se prijavite na e-mail adresu [email protected].
Za više informacija o poziciji stojimo Vam na raspolaganju na tel. br. 00386 40 151 530 (viber).