Strukovni kuvar za rad u R.Hrvatskoj (pansion i a la carte)

Rad na određeno vreme Hrvatska SOL Consulting

Kuvar (á la carte i pansion)  (m/ž)

Opis posla:

• poznavanje jelovnika, pripremanje namirnica u skladu s normativima, standardima i procedurama rada

• usmerenost na kvalitet rada i zadovoljstvo gostiju

• pridržavanje propisa za skladištenje namirnica i održavanje higijenskih standarda

• briga o čistoći radnog prostora i radne opreme

• pravilno i savesno korišćenje kuhinjskog inventara, opreme i uređaja

• primenjivanje mera i sredstava zaštite na radu

• sprovođenje aktivnosti u skladu sa zakonskim propisima, internim propisima, procedurama te ciljevima

Potrebno iskustvo:

• min. 1 godina iskustva na poslovima kuvara á la carte ili pansionca

Potrebne kvalifikacije i kompetencije:

• KV/SSS kuvar

• pedantnost, sistematičnost i sklonost timskom radu

• visok nivo odgovornosti u obavljanju radnih zadataka

Poželjne kvalifikacije i kompetencije:

• poznavanje HACCP sistema

Znanje stranih jezika:

• engleski u govoru i pismu

Uslovi rada:

• profesionalno, podsticajno i dinamično okruženje

• ulaganje u razvoj zaposlenih

• nova poznanstva i veštine

Ovde se prijavite za posao office@solconsulting.biz