Dostava na Wolt i Glovo platformi – Hrvatska (dostavljač, kurir, vozač)

Stalni radni odnos Hrvatska TROJKA COMPANY doo

Tražimo osobe za rad u Hrvatskoj, isključivo koje mogu raditi puno radno vreme.

Mesto rada: Zagreb i obala tokom sezone.

Opis posla: kurirska dostava hrane, namirnica i drugih stvari putem Wolt i Glovo aplikacije.

Mesečna zarada: od 2000 do 3500 EUR + napojnice.

Dodatne pogodnosti: razni novčani bonusi, dokumenti EU i mogućnost dobijanja stalnog boravka, podrška u svemu 24/7.

Potrebna dokumentacija: pasoš, vozačka dozvola A ili B kategorije, diploma o obrazovanju i potvrda o nekažnjavanju.

Početak rada: približno 30 dana od registracije.

Smeštaj: komotni smeštaj u kući ili stanu, u radnoj zoni gde mogu da se primaju narudžbe.

Vozilo: novi električni skuter ili rad s vlastitim vozilom, po izboru radnika.

Dodatna oprema: dodeljuje platforma i poslodavac.

Uslovi rada: zarada, vreme i mesto rada po želji radnika.

Poželjno: radno iskustvo na sličnim poslovima, snalaženje gradom putem GPS navigatora.

Molimo vas da priložite svu potrebnu dokumentaciju, te ćemo vas kontaktirati u najkraćem mogućem roku – https://forms.gle/UuL1PUqNG1stB2C46
Takođe nas možete kontaktirati putem telefona +381-61-6210-222; +381-60 3016-333 (Whatsapp, Viber, Telegram).

Radujemo se skoroj zajedničkoj saradnji 🙂

Ovde se prijavite za posao trojkaprometrs@gmail.com