Operater u Sloveniji m/ž

Stalni radni odnos Slovenija Salax d.o.o.

Za našeg naručitelja, specijaliziranog za proizvode za njegu i zaštitu biljaka, ekološko vrtlarstvo i zaštitu stambenih prostora, tražimo više kandidata za radno mjesto Operater (m/ž) na lokaciji Logatec i Vrhnika. Nudimo vam dinamičan rad u uređenom radnom okruženju u pouzdanoj i inovativnoj tvrtki koja posluje od 1989. godine i ima podružnice širom Europe i Amerike.

OPIS RADNOG MJESTA:

– Samostalno vođenje linije i razumijevanje tehnološkog postupka,

– koordiniranje rada skupine radnika na liniji i stručna pomoć novim zaposlenicima,

– upravljanje strojevima u proizvodnji i podešavanje osnovnih tehničkih parametara,

– nadzor nad stanjem sirovina i proizvoda.

OČEKUJEMO:

– Spremnost na učenje i proaktivnost,

– prilagodljivost i spremnost na tro-smjenski radni raspored ovisno o radnom procesu,

– pouzdanost, motiviranost i dobar odnos prema radu,

– dobre organizacijske i vodstvene sposobnosti.

NUDIMO:

– Izvrsnu priliku za brzo zapošljavanje i mogućnost brzog napredovanja,

– raznolik rad u mladom kolektivu koji teži inovativnosti,

– zapošljavanje na određeno vrijeme od jedne godine s mogućnošću dugoročne suradnje,

– dobre dodatke, stimulaciju, regres, božićnicu i još mnogo toga.

Ako ste zainteresirani za radno mjesto i želite se prijaviti, pošaljite svoju prijavu na email adresu [email protected]. Za više informacija dostupni smo na telefonskom broju 00386 40 678 455 (Viber).