Radnik za jednostavne poslove u Sloveniji m/ž

Stalni radni odnos Slovenija Salax d.o.o.

Za našeg naručitelja, koji je specijaliziran za proizvode za njegu i zaštitu biljaka, ekološko vrtlarstvo i zaštitu stambenih prostora, tražimo više kandidata za radno mjesto »Radnik za jednostavne poslove (m/ž)« na lokaciji Logatec i Vrhnika. Nudimo vam dinamičan rad u uređenom radnom okruženju u pouzdanoj i inovativnoj tvrtki koja posluje od 1989. godine i ima podružnice širom Europe i Amerike.

OPIS RADNOG MJESTA:

– Dinamičan rad s mogućnošću brzog napredovanja na radno mjesto operatera,

– preuzimanje materijala, pakiranje, sortiranje, etiketiranje,

– pregled proizvoda i slaganje na palete te briga za urednost i sigurnost na radu.

OČEKUJEMO:

– Posao je raznolik, stoga su prilagodljivost i spremnost na učenje vrlo važni,

– spremnost na tro-smjenski radni raspored ovisno o radnom procesu,

– pouzdanost, motiviranost i dobar odnos prema radu.

NUDIMO:

– Izvrsnu priliku za brzo zapošljavanje,

– rad u mladom kolektivu s mogućnošću obuke i napredovanja,

– zapošljavanje na određeno vrijeme od jedne godine s mogućnošću dugoročne suradnje.

Ukoliko ste zainteresirani za radno mjesto i želite se prijaviti, pošaljite svoju prijavu na email adresu [email protected]. Za više informacija dostupni smo na telefonskom broju 00386 40 678 455  (Viber).