Skladištar u Sloveniji m/ž

Stalni radni odnos Slovenija Salax d.o.o.

Za našeg naručitelja, specijaliziranog za proizvode za njegu i zaštitu biljaka, ekološko vrtlarstvo i zaštitu stambenih prostora, tražimo više kandidata za radno mjesto Skladištar (m/ž) na lokaciji Logatec i Vrhnika. Nudimo vam dinamičan rad u uređenom radnom okruženju u pouzdanoj i inovativnoj tvrtki koja posluje od 1989. godine i ima podružnice širom Europe i Amerike.

OPIS RADNOG MJESTA:

– Priprema i dostava materijala u skladište i proizvodnju,

– izdavanje robe prema dokumentaciji, unos podataka u računalo,

– briga o urednosti skladišnog prostora i održavanje manipulacijskih sredstava,

– obavljanje drugih srodnih poslova po nalogu.

OČEKUJEMO:

– Potrebna stručna sprema tehničkog smjera i završen tečaj za upravljanje viličarom,

– poznavanje osnovnih računalnih alata,

– dobra organizacija i prilagodljivost,

– pouzdanost, motiviranost i dobar odnos prema radu.

NUDIMO:

– Raznolik rad u mladom kolektivu i jedno smjenski radni raspored,

– priliku za brzo zapošljavanje i mogućnost napredovanja na radno mjesto senior skladištar,

– zapošljavanje na određeno vrijeme od jedne godine s mogućnošću dugoročne suradnje,

– redovnu plaću, dobre dodatke, stimulaciju, regres, božićnicu i još mnogo toga.

Ako ste zainteresirani za radno mjesto i želite se prijaviti, pošaljite svoju prijavu na email adresu [email protected]. Za više informacija dostupni smo na telefonskom broju 00386 040 678 455 (Viber).